Size Yakışan Yeni Bir
Yaşam Klasiği

Şehrin merkezinde yaşamının ritmini kaçırmadan doğayla iç içe yaşamak…


Metrekarelere sıkışmadan, geniş mutfaklar ve büyük balkonlarla evinizin her m2’sinde keyifle yaşamak. Yüksek tavanlar ve geniş pencereler ile ferahlamak, nefes almak.

Boulevard’lar size genişleyen metrekarelerden de daha fazlasını vadediyor. Size özel konforlu yaşam alanları, Ferah mutfaklar, büyük balkonlar.


Değer yaratan depolama hacimleriyle hayatın akışına temas eden, işlevsel bir kurgu.

Boulevard’ın
Yaşam Lüksleri
SİZİ BEKLEYENLER
01
Tam Donanımlı Bir Hayat
02
Hayallerinizden İlham Aldık
03
Boulevard İle Alabildiğine Mutluluk
01
Boulevard Yolu
Hayatınızın en keyifli anları için bir adım atın
4 mevsim yeşil kalan ağaçların arasındaki geniş yürüyüş yolları, suyun dinlendirici etkisi ile yol boyunca sizi rahatlatacak.
02
Localar
Günler güneşle daha geç; akşamlar sohbetlerle daha zor vedalaşacak..
Yaz ve kış localarında Boulevard'ın doğayı şehre taşıyan peyzajına bakabileceksiniz. İster bu manzarayı yalnız, ister sevdiklerinizle paylaşın.
03
Çim Amfi ve Meydan
Boulevard’ın en keyifli köşesi…
Geniş su bulvarları, sizi eğlence dolu etkinliklere ev sahipliği yapacak meydanlara götürecek.
04
Kumsallı Havuz ve Parky
Çocuklar burada çok mutlu.
YKum, su gibi doğal öğretmenlerle şehrin merkezinde çocukların duyularına hitap edecek bir oyun alanı.
Boulevard’ın Yaşam Lüksleri
• Doğayla iç içe yaşamak için şehirden uzaklaşmak eskilerde kaldı. Şimdi şehrin merkezi lokasyonlarında, hayatı doyasıya yaşama zamanı. İşte bu yüzden Boulevard projelerinin her biri ulaşım akslarına ve şehrin ritmine entegre lokasyonlarda konumlandırıldı.
• Ustalıkla yorumlanan ve yeni yaşam standartlarına göre tasarlanan yaşam alanları ile Boulevard’da hayat size genişleyen metrekarelerden daha fazlasını vadediyor. Metrekarelerde sıkışmadan, geniş mutfaklar, büyük balkonlar; ailede herkese daha fazla keyif alanı…
• Başınızı kaldırdığınızda ferah, yüksek bir tavan. Yerden ısıtmanın konforu, seramikten ahşaba birbirinden şık ve birbiri ile uyumlu malzeme alternatiflerinin dokusuyla kaplanıyor.